KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378362
nr 1437 8362
Tage Fougstedt
(1890-1959), Sverige
"Kruttornet Visby". Signerad, daterad 1937,37x25, yttermått inklusive ram: 45x33, akvarell
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:39:40
13/12 15:30:04